حسین رضاپور: در راستای شعار امسال مسئولان بایستی جهت حمایت و ایجاد ظرفیت های تولیدی با حمایت های منطقی از کشاورزان گام بردارند.

 

حسین رضاپور: در راستای شعار امسال مسئولان بایستی جهت حمایت و ایجاد ظرفیت های تولیدی با حمایت های منطقی از کشاورزان گام بردارند.

 

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

یا مقلّب القلوب و الأبصار. یا مدبّر اللّیل و النّهار. یا محوّل الحول و الأحوال. حوّل حالنا الی احسن الحال.

 

السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی بقیه الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.

عید نوروز را به همه خانواده های ایرانی به ویژه گیلانیان ولایت مدار و سبز دل تبریک عرض می کنم .

عید امسال نیز به واسطه جانفشانی و از خود گذشتگی بزرگ مردان این سرزمین انقلابی در سایه امنیت فرا رسید .

بنابراین بر خود فرض می دانم بهار طبیعت را به خانواده های عزیز شهیدان ، جانبازان عزیز و به همه ایثارگران تبریک عرض نموده و یاد شهیدان سرافراز و یاد امام فرزانه مان را گرامی می داریم .

سال گذشته با تمام فراز و نشیب ها ، تمامی رشد ها و کاستی ها به پایان رسید و آنچه مهم است حرکت مثبت و رو به جلوی انقلاب اسلامی است که ملت سرافراز،انقلابی و حماسه ساز  ایران با تمام توان در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی گام بر می دارد .

حوادث و کاستی ها و به تعبیر دیگر وجود سختی ها جزء جدا نشدنی هرگونه حرکت به سوی قله است و کاملا روشن است که نباید با دیدن چند ناهمواری از رسیدن به قله نا امید شد .

برآیند همه تحولات و رخدادهای داخلی و خارجی موید آن است که ملت ایران قطعا با توکل به خداوند متعال و استعانت از ساحت قدسی اهل بیت (س) به قله های موفقیت و  پیشرفت دست خواهد یافت و پرچم توحید را در بلند ترین نقطه هستی به اهتزاز در خواهد آورد .

وجود تهدید ها ، مشکلات و آسیب ها تا رسیدن به مقصود نهایی اجتناب ناپذیر است.

لذا کار و تلاش شبانه روزی ، اخلاص ، داشتن روحیه جهادی و نگاه انقلابی تنها وسیله برون رفت از مشکلات پیش روست .

برای انقلابی بودن و انقلابی ماندن باید قدرتمند بود .

چه در فرهنگ ، چه اقتصاد ، چه در علم ، چه در عرصه نظامی. 

سال آینده با توجه به در پیش بودن دو انتخابات مهم  و اثرگذار در زندگی مردم و تعیین نوع نگاه دول خارجی به انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت است. 

حضور حداکثری ، آگاهانه و با بصیرت ملت ایران می تواند بخش قابل توجهی از تهدیدات ، مشکلات و آسیب ها را خنثی نموده و راه رسیدن به قله را هموار نماید.

بنا بر سنت زیبای گذشته ،  امسال نیز از سوی حضرت آقا نامگذاری شد.  اقتصاد مقاومتی؛اشتغال و تولید بایستی اولویت اصلی و جهت گیری اصلی تلاش مردم و مسئولین در سال آتی باشد. علی الخصوص برای استان گیلان که طبق آمارهای موجود رتبه بیستم بیکاری و یازدهم اشتغال در کشور را دارد و این با توجه به جمعیت استان آمار بسیار نامطلوبی است. الحمدالله در استان به همت مردم در تولیدات باغی هم تنوع داریم و هم حائز رتبه های بالای تولیدات کشاورزی هستیم ولی هنوز در تولیدات صنعتی و ایجاد ارزش افزوده برای محصولات ضعف داریم، مسئولان بایستی جهت حمایت و ایجاد ظرفیت های بیشتر تولیدی با حمایت های منطقی از کشاورزان گام بردارند تا کلام رهبری در رابطه با تولید و اشتغال اجرایی شود. مسئولان توجه داشته باشند؛ مطلبی که معظم له نیز از آن گله مند هستند، برخورد سطحی و غیر عمقی با این نامگذاری هاست. همانطور که در اول فروردین سال ۱۳۹۰ فرمودند:" تابلو کردن و در و دیوار را پُر کردن و عکس زدن و این‌ها [برای شعار سال] هیچ لزومی ندارد.اگر هزینه‌ای نداشته باشد، لزومی ندارد؛ اگر هزینه داشته باشد، اشکال هم دارد."

پیشنهاد می کنم مردم عزیز ایران اسلامی به ویژه جوانان غیرتمند، انقلابی و خوش ذوق با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (حفظه الله) با ایجاد نهضت مطالبه گری، پاسخگویی و پویش های اجتماعی، مردم و مسئولین را پای‌ میدان عمل آورده و تمام جهد خود را در  تحقق شعار سال جدید و منویات مقام معظم رهبری که حقیقتا مسیر سعادت ملت ایران است به کار بندند.

انشالله انقلابی بمانیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید