امام جمعه املش: فرمایش‌های مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای دنیا را تکان داد

خبرگزاری فارس: فرمایش‌های مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای دنیا را تکان داد
 
امام جمعه املش گفت: فرمایش‌های مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای ایران دنیا را تکان داد.

حجت‌الاسلام تقی روحانی امروز در نماز جمعه این شهر با تبریک فرارسیدن هفتم آذر روز نیروی دریایی اظهار کرد: نیروی دریایی ایران از همان آغاز جنگ تحمیلی، نیروی دریایی رژیم بعث را از کار انداخت و قدرتمندانه به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه امروز نیروی دریایی ایران در منطقه با اقتدار از کشتی‌ها حفاظت می‌کند، افزود: نیروی دریایی ایران بازوی پرتوان و با قدرت نظام اسلامی است.

خطیب جمعه املش با اشاره به برگزاری کنگره جهانی خطرات جریان‌های تکفیری از دیدگاه علمای اسلام که در شهر مقدس قم برگزار شد، خاطرنشان کرد: این کنگره بسیار روشنگرانه بود و موجب هراس دولت‌های استکبار شده است.

روحانی درباره فرمایش‌های اخیر مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند که با اصل مذاکره هسته‌ای مخالفتی ندارند و این امر دنیا را تکان داد.

وی روند طولانی مذاکرات هسته‌ای را نشانه زیاده‌خواهی‌های آمریکا و ایادی او عنوان کرد و فعالیت تیم مذاکره‌کننده را خوب ارزیابی کرد.

امام جمعه املش خاطرنشان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری در مذاکرات تفاهم شود یا نشود، امنیت رژیم منحوس صهیونیستی ناامن‌تر می‌شود.

وی در ادامه سالروز شهادت شهید مدرس را گرامی نگه‌داشت و از نمایندگان مجلس خواست تا عملکرد مدرس در خدمت به مردم را سرلوحه کار قرار دهند.

منبع فارس

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید