امام جمعه رودسر:بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار است

خبرگزاری فارس: بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار است

 

امام جمعه رودسر گفت: بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی بسیار تاثیرگذار است.

حجت‌الاسلام محمدعلی دستجردی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با توصیه همگان به تقوای الهی اظهار داشت: تقوا برترین و نجات‌بخش‌ترین عمل برای انسان است.

وی به مذاکرات هسته‌ای 1+5 اشاره کرد و افزود: گروه مذاکره ‌کننده ایرانی در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کرد و عملکرد این گروه قابل تقدیر است.

دستجردی با تاکید بر اینکه تحریم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران تاثیری ندارد، عنوان کرد: ملت ایران در دوران دفاع مقدس دشمن را به زانو در آورد.

امام جمعه رودسر به فعالیت بسیج در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان است.

وی فعالیت بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی را تاثیرگذار خواند و گفت: بسیج در حوزه‌های کشاورزی، صنعت، اقتصاد، علم و دانش، آموزش و پرورش و... ورود کرده و سبب توسعه کشور شده است.

دستجردی خواستار دقت نظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اجرای قوانین در کشور شد و خاطرنشان کرد: مجلس در موضوع‌های سیاسی و اجتماعی کشور باید حضوری مفید داشته باشد.

امام جمعه رودسر بر سالم‌سازی جامعه در موضوع‌های سیاسی، مالی و اخلاقی تاکید کرد و یادآور شد: اشتغال جوانان از دغدغه خانواده‌هاست.

وی با اشاره به یازدهم آذر ماه سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی، متذکر شد: میرزا کوچک جنگلی در مقابل استبداد داخلی و استعمار خارجی قیام کرد و مایه افتخار گیلانی‌ها است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید