امام جمعه چابکسر: بسیج سبب ماندگاری انقلاب اسلامی شده است

خبرگزاری فارس: بسیج سبب ماندگاری انقلاب اسلامی شده است
 

امام جمعه چابکسر به تلاش بسیج در عرصه‌های مختلف در کشور اشاره کرد و گفت: بسیج سبب ماندگاری انقلاب اسلامی شده است.

حجت‌الاسلام محمود کشاورزقاسم‌آبادی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تسلیت وفات حضرت رقیه(س) فرزند امام حسین(ع) اظهار کرد: امام حسین(ع) برای عزت مسلمانان در مقابل زورگویان ایستادگی کرد و به شهادت رسید.

وی در ادامه به مذاکرات هسته‌ای 1+5 اشاره کرد و افزود: تیم مذاکره‌کننده ایرانی به برکت خون شهدا با اقتدار در مقابل زیاده‌خواهی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی ایستادگی کرد.

کشاورزقاسم‌آبادی با بیان اینکه مذاکره‌کنندگان ایرانی در راستای نرمش قهرمانانه رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل کردند، تصریح کرد: دنیای غرب مجبور است با ایران اسلامی به توافق برسد.

امام جمعه چابکسر همچنین بسیج را بزرگ‌ترین پاسدار انقلاب اسلامی خواند و بیان کرد: بسیجیان با تمام وجود در خدمت انقلاب و اسلامی هستند.

وی به فعالیت بسیج در عرصه‌های اقتصادی، کشاورزی، صنعتی، دانشگاهی، آموزش و پرورش و... اشاره کرد و گفت: بسیج تنها رزمنده در جبهه نیست، بلکه در ارتقای توان اقتصادی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی تلاش می‌کند.

کشاورزقاسم‌آبادی امر به معروف و نهی از منکر را از جمله وظایف بسیج برشمرد و خاطرنشان کرد: بسیج سبب ماندگاری انقلاب اسلامی شده و از دین در سایه رهنمودهای ولایت حراست می‌کند.

امام جمعه چابکسر با اشاره به بیداری اسلامی در جهان، خاطرنشان کرد: گسترش بیداری اسلامی به برکت تبعیت از مقام معظم رهبری اتفاق افتاده است.

وی تشکیل بسیج به فرمان امام(ره) را نقطه عطفی در انقلاب اسلامی خواند و اظهار کرد: امروز بسیج به خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران گسترش پیدا کرده است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید