امام جمعه شفت: مسئولان به مقوله فرهنگ دلسوزتر باشند

خبرگزاری فارس: مسئولان به مقوله فرهنگ دلسوزتر باشند
 

امام جمعه شفت با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان به فرهنگ جامعه، گفت: مسئولان نسبت به مقوله فرهنگ دلسوزتر باشند.

حجت‌الاسلام سید عبدالله هاشمی امروز در نماز جمعه این شهر اظهار داشت: یکی از اهداف مهم رسالت پی‌بردن و ایمان آوردن مردم به عالم غیب است.

وی با بیان اینکه همه مسلمانان باید زیاد قرآن بخوانند، افزود: خواندن و تدبر در آیات قرآن عامل جلوگیری از انحرافات و افتادن در دام شیطان است.

امام جمعه شفت با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب تصریح کرد: از این آیت خدا به دلیل نظر و لطف خداوند آثار گرانقدری به‌جا مانده است.

هاشمی با بیان اینکه نخستین حرکت ضد آمریکایی ملت ایران توسط دانشجویان صورت گرفته است، گفت: دانشجویان با بصیرت در فتنه 88 توانستند جلوی بسیاری از توطئه‌های دشمنان این نظام را بگیرند.

وی با بیان اینکه دانشجویان همواره باید آرمان‌گرا و واقع‌نگر باشند افزود: دانشجویان باید بتوانند در تمام عرصه‌ها از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کنند.

خطیب جمعه شفت با بیان اینکه روز جهانی حقوق بشر در پیش است، یادآور شد: مقوله حقوق بشر غربی برای چپاول مظلومان دنیا است.

این مسئول به 19 آذر تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط امام (ره) اشاره کرد و متذکر شد: مسئولان نسبت به مقوله فرهنگ دلسوزتر باشند.

هاشمی با اشاره به اینکه تا زمانی که در کشور تفکر بسیجی حاکم باشد از هر گزندی در امان هستیم خاطرنشان کرد: نباید هیچ زمانی از دسیسه‌های دشمنان غفلت کنیم.

امام جمعه شفت متذکر شد: در زمان فعلی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی فرهنگ و ارزش‌های جامعه اسلامی ما را نشانه رفته‌اند./ منبع فارس

 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید