جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران: بسیج عامل بقای اسلام و تضمین کننده اقتدار نظام ولایی است

 

 

حجت الاسلام 'عبدالله حاج صادقی ' یکشنبه شب در همایش اقتدار طلاب و روحانیون بسیجی در مشهد، افزود: برای اولین بار در طول تاریخ یک قیام ولایی ( انقلاب اسلامی ایران) بیش از سه دهه مقتدرانه به حیات ادامه می دهد.

وی عامل بقاء انقلاب اسلامی را نشات گرفته از نهضت حسینی دانست و یادآورشد: استکبار به جهت همین قدرت و اقتدار بسیجی از فرهنگ بسیج و بسیجی روی گردان است و به روش های مختلف بدنبال جلوگیری از رواج این فرهنگ است.

حجت الاسلام حاج صادقی با تاکید بر رواج فرهنگ بسیجی در کشور، افزود: روحانیون در جنگ نرم و فرهنگی دشمن، جزو فرماندهان هستند و دشمنان در عصر کنونی به جای تسلط بر سرزمین در فکر تسخیر اذهان ملت به خصوص جوانان هستند.

وی رمز مقاومت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در برابر توطئه های استکبار را اتصال و اتحاد امت و ولایت و رهبری دانست و گفت: کارشناسان آمریکایی برای کشف دلایل ماندگاری انقلاب اسلامی در یک اتاق فکر با صدهزار ساعت کارکارشناسی به این نتیجه رسیدند که در نظام اسلامی، امام بی ولایت، اقتدار ندارد و امت بی ولایت نیز خطرساز نیست.

حجت الاسلام حاج صادقی افزود: استکبار دریافته است که برای نابودی این انقلاب باید نقطه اتصال امت با ولایت را هدف بگیرد.

وی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی نیز از دیگر مواردی است که استکبار در راستای خدشه دار کردن آن تلاش می کند، تصریح کرد: برخی می گویند ادبیات انقلاب اسلامی ادبیات دوستی است و در انقلاب اسلامی استکبارستیزی وجود ندارد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: نباید اجازه رشد اینگونه تفکرات در کشور و نظام اسلامی را داد و بانیان این طرز تفکر باید بدانند که ادبیات انقلاب، برخورد با جریانهای استکباری است.

وی با تاکید بر اینکه غده های سرطانی را باید قطع کرد، ادامه داد: روحیه استکبارستیزی اگر فروکش کند، روحیه انقلابی فروکش می کند.

حجت الاسلم حاج صادقی با اشاره به مذاکرات تیم هسته ای افزود: چنانچه در این مذاکرات به نتیجه برسیم باید مواطب باشیم این توافقات عاملی برای تطهیر چهره استکبار نباشد.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه استکبار گرگ وحشی است، تاکید کرد: در هیچ شرایطی به استکبار نباید اعتماد کرد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: تنها راه بازی دادن استکبار، گفتمان امام و رهبری است.

حجت الاسلام حاج صادقی با تاکید بر اینکه دو جبهه حق و باطل همواره در طول تاریخ در مقابل هم بوده اند،ادامه داد: به ادعای خود مستکبرین جبهه انقلاب اسلامی مرگ تدریجی جبهه استکبار را رقم زده است.

وی گفت: استکبار دریافته است که شیعه را با کشتن نمی توان از بین برد و برای نابودی آنها باید جان انقلابشان را از آنها گرفت.

حجت الاسلام حاج صادقی تصریح کرد: دشمنان نابودی ماهیت دینی انقلاب ، اسلام را هدف قرار داده و با بنا نهادن اسلام سکولار برای رسیدن به این مهم تلاش می کنند.

به گفته وی اسلام تکفیری و داعشی و اسلام افراطی نیز از انواع اسلامهایی هستند که برای دشمنان انقلاب خطری در پی ندارند.

وی افزود: بدخواهان نظام جمهوری اسلامی، دشمن بزرگی نیستند اما زهرخورده اند که باید با بصیرت افزایی و ولایت مداری جنگ نرم دشمن را از ریشه خنثی کرد.

همایش اقتدار طلاب و روحانیون بسیجی با حضور 600 طلبه و روحانی بسیجی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید